У РФ “двіжуха”: мазут з танкерів “Волгонефть” йде на Сочі

У РФ “двіжуха”: мазут з танкерів “Волгонефть” йде на Сочі

На думку експерта, Кремль нічого не робить, окрім публікації “солодких” звітів.

Витік нафтопродуктів, який відбувається через аварію російських танкерів”Волгонефть-212″ і “Волгонефть-239”, може досягти популярного курорту РФ – міста Сочі. Про це в ефірі Есперсо розповів капітан 1-го рангу у відставці ВМС ЗСУ, колишній заступник начальника штабу ВМС ЗСУ Андрій Риженко.

За його словами, зараз у РФ відбувається, як висловився російський диктатор Володимир Путін, “двіжуха”, яка хоч і не має прямого військового характеру, але пов’язана з війною. Зокрема, це стосується екологічної катастрофи, що виникла через зіткнення танкерів.

“Зараз набагато більше, як тут запустив пан Путін слово “двіжуха”, двіжуха виникає якраз в Російській Федерації, навколо невійськових, хоча вони якимось чином пов’язані з тою війною, яку вони розв’язали. Я маю на увазі катастрофу, яка була ініційована, аварія двох танкерів у Керченській протоці, вона зараз дуже серйозно, негативно впливає в Російській Федерації на екологію”, – сказав він.

Риженко також наголосив, що ситуація стає дедалі гіршою, а російська влада продовжує ігнорувати її наслідки. На його думку, Кремль фактично нічого не робить, окрім публікації оптимістичних звітів. Тим часом кількість мазуту, який потрапляє на узбережжя, постійно зростає:

“Це ми бачимо кожного дня, і бачимо наскільки офіційна Росія нічого фактично не робить, крім оцих от доповідей солодких. Хоча ситуація з кожним днем стає для них все гіршою і гіршою, тому що кількість мазуту, який викидається на узбережжя, вона стає все більшою і більшою. І цей район фактично вже досягнув Сочі, хоча найбільший епіцентр – це, звичайно, Анапа”.

За словами керівника громадської організації “Зелений Лист” Владислава Балінського, аварія танкерів є яскравим прикладом екологічних катастроф, які Росія супроводжує масштабними інформаційними кампаніями, у тому числі з рятування диких тварин. При цьому, на його думку, реальних відповідних заходів країна-агресорка не проводить.

Згодом стало відомо, що через аварію танкерів у РФ з 25 грудня було введено режим надзвичайної ситуації. Викид нафтопродуктів на берег Анапи й Темрюцького району затягнувся і не припиняється. Спочатку, за розрахунками вчених і фахівців, основна маса мазуту мала залишитися на дні Чорного моря, але через погодні умови нафтопродукти підіймаються нагору та їх виносить на пляжі.

Related posts