У Лізі чемпіонів “Шахтар” стартував із нічиєю в матчі з незабитим пенальті

18 вересня в Італії донецький футбольний клуб “Шахтар” зіграв унічию (0:0) із місцевою командою “Болонья” в першому матчі регулярного сезону Ліги чемпіонів. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Поєдинок у Болоньї відбувався під дощем, через який цього самого дня скасували матч юнацьких команд українського й італійського клубів.

Дорослий “Шахтар” міг відкрити рахунок уже на четвертій хвилині матчу, коли арбітр призначив пенальті у ворота “Болоньї”. Проте Георгій Судаков не зумів переграти воротаря суперника.

Перший тайм завершився без забитих м’ячів. Статистика УЄФА свідчить, що до перерви “Шахтар” більше володів м’ячем (56% проти 44%), а “Болонья” провела більше атак (21 проти трьох).

У другому таймі команди теж не змогли провести результативну атаку, і поєдинок закінчився нульовою нічиєю. До фінального свистка перевага “Шахтаря” у володінні м’ячем знизилася до мінімальної (51% проти 49%), а різниця в кількості атак ще більше зросла на користь “Болоньї” (46 проти 16).

У загальній турнірній таблиці Ліги чемпіонів донецький клуб посідає поки восьме місце із 36 команд.

Наступний матч Ліги чемпіонів “Шахтар” зіграє 2 жовтня проти ще однієї італійської команди, “Аталанти”.