Кличко анонсував нову «хвилю бруду» проти себе

Віталію Кличку стало відомо про підготовку «чорнушного» матеріалу проти нього — Кличко анонсував нову «хвилю бруду» проти себе
Віталію Кличку стало відомо про підготовку «чорнушного» матеріалу проти нього
Віталій Кличко закликав журналістів не брати участі у брудних кампаніях Об этом сообщает neprote.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мер Києва Віталій Кличко попередив про нову хвилю замовних матеріалів про нього. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


«Хвиля бруду збільшується. Наскільки я знаю, на телеканали звернулися з комерційним запитом на зйомки сюжету про Кличка. Зокрема, про будинок у Лютіжі, що належить моїй родині. Готують акцію ряжених — мовляв, «незаконно зведений», близько до берега і таке інше. Так от, будинок я купив уже збудованим у 2013 році. Мером я тоді не був. Будинок задекларований. Гроші, за які придбав, — теж у деклараціях. Розташована будівля за 150 метрів від берега. Ліс не рубав, річку не засмічував. Замовникам скажу одне: не витрачайтеся на пустопорожні акції», — написав Кличко.


Він також звернувся до журналістів із закликом не брати участі у брудних кампаніях і не розповсюджувати неправдиву інформацію.


«А ЗМІ, які не погребують взяти гроші за розповсюдження замовної брехні, повинні пам’ятати про відповідальність в правовому полі. Також знаю, що із замовними «чорнушними» статтями звернулися і до кількох інтернет-ЗМІ, — зазначив Кличко. — Та все одно я вірю, що не всі журналісти маніпулюють, не всі ЗМІ нехтують стандартами журналістики і своїм ім‘ям».


Нагадаємо, Подільський районний суд Києва відмовився розглядати спільний позов братів Кличків проти телеканалу «1+1».


Віталій Кличко заявив, що він та його брат добиватимуться справедливості і будуть позиватися повторно.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/klichko-anonsuvav-novu-hvilyu-brudu-proti-sebe-630838.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя