ЗМІ дізналися імена кандидатів на посаду глави ЦВК


На посаду голови Центральної виборчої комісії розглядають три кандидатури – Аліну Загоруйко, Вадима Галайчука і Сергія Кальченка.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на джерела.

Як наголошується, це чинні депутати від «Слуги народу», яких фракція може запропонувати на посади в Центрвиборчком. При цьому, за інформацією РБК-Україна, Кальченко має високі шанси очолити ЦВК.

«Я запитував і в Аліни Загоруйко, у Галайчука Вадима, чи бачать вони себе у Центральній виборчій комісії. Вони мені не дали конкретної відповіді з цього приводу. Коли партія буде визначатися з кандидатами, я, наприклад, буду рекомендувати Сергія Кальченка, хорошого експерта з конституційного права, експерта Венеціанської комісії», – повідомив заступник комітету з питань організації державної влади, член фракції «Слуга народу» Олександр Качура.

13 вересня Верховна Рада проголосувала за розпуск ЦВК, за це рішення проголосував 341 депутат при мінімально необхідних 300.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/zmi-diznalysia-imena-kandydativ-na-posadu-hlavy-tsvk/” Об этом сообщает topor.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя